Base 200 Toalettpappershållare - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605226-21_S.jpg
Självhäftande tejp
202 KR
Knopp Como - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343276-11_S.jpg
Base 200 2-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605222-21_S.jpg
Självhäftande tejp
109 KR
Knopp Graf - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343315-11_S.jpg
Handtag 1353 - Svart/bilder/artiklar/liten/htg-1353-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 52 KR
Handtag Curve - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/htg-curve-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 47 KR
Base 200 4-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605224-21_S.jpg
Självhäftande tejp
189 KR
Knopp Mood - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-mood-mattsvart_S.jpg
Finns i fyra storlekar
fr. 43 KR
Handtag Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/htg-graf-mini-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 153 KR
Handtag Soft - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/handtag-soft-mattsvart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 62 KR
Profilhandtag Vann - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/profilhandtag-vann-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 118 KR
Base Hylla - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/606062-41_S.jpg
Självhäftande tejp
588 KR
Handtag 735 - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-735-svart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 51 KR
Solid Toalettborste - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/620031-41_S.jpg
Självhäftande 3M-tejp
544 KR
Knopp 401 - Antik Svart/bilder/artiklar/liten/39036-11_S.jpg
Handtag Helix - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/handtag-helix-mattsvart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 178 KR
Knopp Flat - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 88 KR
Knopp Helix - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309025-11_S.jpg
Base 200 Handduksstång - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605230-21_S.jpg
Krok Nissan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590030-21_S.jpg
Knopp 2078 - Svart/bilder/artiklar/liten/368053-11_S.jpg
Knopp 8322 - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/363710-11_S.jpg
Krok Siljan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590044-21_S.jpg
Profilhandtag Edge Straight - 200mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304156-11_S.jpg
Base 200 1-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605220-21_S.jpg
Självhäftande tejp
63 KR
Handtag 0143 - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-0143-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 63 KR
Handtag Pitch/Bricka - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/htg-pitch-svart-bricka_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 340 KR
Handtag Este - 160mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343282-11_S.jpg
Krok Viskan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590034-21_S.jpg
Handtag 5182 - Mattsvart (inkl. skruv)/bilder/artiklar/liten/397958-11_S.jpg
Knopp Trumpet - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-trumpet-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 75 KR
Handtag Helix/Bricka - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/helix-bricka-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 255 KR
Handtag Pitch - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/handtag-pitch-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 258 KR
Handtag Brohult M - 128mm - Svart/Svart/bilder/artiklar/liten/397049-11_S.jpg
Handtag Lip - 40mm - Svart/bilder/artiklar/liten/343454-11_S.jpg
Finns i flera längder
80 KR
Handtag Lip - 120mm - Svart/bilder/artiklar/liten/343458-11_S.jpg
Finns i flera längder
158 KR
Knopp Pitch - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309060-11_S.jpg
Handtag Provence - 160mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343500-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
181 KR
Handtag Art - 96mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343505-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
143 KR
Knopp T Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370251-11_S.jpg
Infällt Handtag Hallow - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-hallow-svart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 68 KR
Profilhandtag Edge Straight - 40mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304155-11_S.jpg
Skålhandtag 3922 - 64mm - Antik Svart/bilder/artiklar/liten/39224-11_S.jpg
Knopp Circum - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-circum-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 85 KR
Knopp Solliden - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/339432-11_S.jpg
Push-To-Open Handtag - Habit - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/450203-11_S.jpg
Base 200 Reservpappershållare - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605228-21_S.jpg
Självhäftande tejp
197 KR
Knopp Graf Big - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-graf-big-svart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 153 KR
Handtag Royal - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/handtag-royal-mattsvart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 151 KR
Handtag Lounge - 160mm - Svart/Svart Läder/bilder/artiklar/liten/370109-11_S.jpg
Handtag Tuba - Svart Trä/bilder/artiklar/liten/handtag_tuba_svart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 124 KR
Handtag Fall - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-fall-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 80 KR
Handtag Fringe - 160mm - Borstad Mattsvart/bilder/artiklar/liten/307222-11_S.jpg
Knopp Fleur - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343510-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
113 KR
Handtag Pen - 128mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343530-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
168 KR
Handtag Archive - 64mm - Svart/bilder/artiklar/liten/163121-11_S.jpg
Knopp Crest - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 101 KR
Handtag Archive - 192mm - Svart/bilder/artiklar/liten/163126-11_S.jpg
Handtag Manta - 160mm - Svart /bilder/artiklar/liten/16300-11_S.jpg
Handtag Luck - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-luck-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 52 KR
Handtag Aero - 160mm - Svart /bilder/artiklar/liten/1624-11_S.jpg
Handtag Ink - 32mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343515-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
165 KR
Handtag Lounge - 160mm - Svart/bilder/artiklar/liten/370123-11_S.jpg
Dörrhandtag Tavira - Svart/bilder/artiklar/liten/751031-41_S.jpg
Knopp Plato - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/370204-11_S.jpg
Handtag Slim 4025 - Svart/bilder/artiklar/liten/slim-4025-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 46 KR
Handtag Pagoda - 160mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343525-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
168 KR
Handtag Timjan - Svart /bilder/artiklar/liten/308630-11_S.jpg
Knopp Pitch/Bricka - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309110-11_S.jpg
Knopp Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370226-11_S.jpg
Handtag Cutt - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-cutt-svart_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 149 KR
Krok Lagan - Mattvart/bilder/artiklar/liten/590014-21_S.jpg
Profilhandtag Edge Straight - 350mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304157-11_S.jpg
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Svart/Svart/bilder/artiklar/liten/333264-11_S.jpg
Handtag Bella - 160mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343287-11_S.jpg
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Natur/Svart/bilder/artiklar/liten/333284-11_S.jpg
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Svart/Krom/bilder/artiklar/liten/333263-11_S.jpg
Handtag Graf Big - Svart/bilder/artiklar/liten/htg-graf-big-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 202 KR
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Svart/Koppar/bilder/artiklar/liten/333262-11_S.jpg
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Brun/Svart/bilder/artiklar/liten/333274-11_S.jpg
Handtag Loop Round - 128mm - Läder Svart/Mässing/bilder/artiklar/liten/333261-11_S.jpg
Handtag Pagoda - 32mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343520-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
115 KR
Toavred R - Svart/bilder/artiklar/liten/751101-41_S.jpg
Knopp Mynta - Svart/bilder/artiklar/liten/308635-11_S.jpg
Knopp Autumn - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-autumn-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 70 KR
Knopp Bell - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/370172-11_S.jpg
Infällnadshandtag Cubic - 160mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/317411-11_S.jpg
Knopp 0613 - Smide/bilder/artiklar/liten/3640-11_S.jpg
Knopp Scope - Svart/bilder/artiklar/liten/370186-11_S.jpg
50
EVOline Square 80 Med USB-uttag - Silver/Svart/bilder/artiklar/liten/008099_S.jpg
Vägguttag för inbyggnad
1195 KR
Bordsben 900 - Svart/bilder/artiklar/liten/BORDBEN 900_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 259 KR
Solid Toalettborste - Reservborste/bilder/artiklar/liten/620011_S.jpg
Knopp 5320 - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/397910-11_S.jpg
LED - Profil 8104 - Svart  /bilder/artiklar/liten/973500_S.jpg
LED - Profil 8104 - Bländskydd - Svart/bilder/artiklar/liten/973504_S.jpg