Knopp Como - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343276-11_S.jpg
Base 200 1-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605220-21_S.jpg
Självhäftande tejp
60 KR
Knopp Graf - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343315-11_S.jpg
Krok Nissan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590030-21_S.jpg
Base 200 4-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605224-21_S.jpg
Självhäftande tejp
165 KR
Base 200 Toalettpappershållare - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605226-21_S.jpg
Självhäftande tejp
195 KR
Base 200 2-Krok - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605222-21_S.jpg
Självhäftande tejp
105 KR
Knopp Flat - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 85 KR
Knopp Helix - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309025-11_S.jpg
Knopp 8322 - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/363710-11_S.jpg
Krok Siljan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590044-21_S.jpg
Handtag Helix - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/handtag-helix-mattsvart_S.jpg
Finns i flera längder
177 KR
Knopp Fleur - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343510-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
110 KR
Handtag Provence - 160mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343500-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
175 KR
Knopp Crest - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 98 KR
Knopp 2078 - Svart/bilder/artiklar/liten/368053-11_S.jpg
Profilhandtag Edge Straight - 200mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304156-11_S.jpg
Base Hylla - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/606062-41_S.jpg
Självhäftande tejp
470 KR
Krok Viskan - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/590034-21_S.jpg
Knopp T Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370251-11_S.jpg
Profilhandtag Edge Straight - 40mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304155-11_S.jpg
Krok Lagan - Mattvart/bilder/artiklar/liten/590014-21_S.jpg
Handtag Este - 160mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343282-11_S.jpg
Handtag Art - 96mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343505-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
138 KR
Knopp Plato - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/370204-11_S.jpg
Handtag Pitch - 192mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309070-11_S.jpg
Handtag Brohult M - 128mm - Svart/Svart/bilder/artiklar/liten/397049-11_S.jpg
Toavred R - Svart/bilder/artiklar/liten/751101-41_S.jpg
Knopp Solliden - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/339432-11_S.jpg
Solid Toalettborste - Reservborste/bilder/artiklar/liten/620011_S.jpg
Profilhandtag Edge Straight - 350mm - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/304157-11_S.jpg
Handtag Helix/Bricka - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/helix-bricka-svart_S.jpg
Finns i flera längder
240 KR
Handtag Pen - 128mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343530-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
167 KR
Knopp Mood - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-mood-mattsvart_S.jpg
Finns i fyra storlekar
fr. 43 KR
Knopp Pitch - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309060-11_S.jpg
Handtag Lip - 40mm - Svart/bilder/artiklar/liten/343454-11_S.jpg
Finns i flera längder
75 KR
Handtag Luck - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-luck-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 52 KR
Handtag 0143 - Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-0143-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 63 KR
Profilhandtag Vann - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/profilhandtag-vann-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 118 KR
Handtag Lounge - 160mm - Svart/bilder/artiklar/liten/370123-11_S.jpg
Handtag Lip - 120mm - Svart/bilder/artiklar/liten/343458-11_S.jpg
Finns i flera längder
148 KR
Knopp Pitch/Bricka - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309110-11_S.jpg
Handtag Fall - Borstad Svart/bilder/artiklar/liten/handtag-fall-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 80 KR
Handtag Slim 4025 - Svart/bilder/artiklar/liten/slim-4025-svart_S.jpg
Finns i flera längder
fr. 46 KR
Knopp Circum - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-circum-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 85 KR
Knopp Autumn - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-autumn-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 70 KR
Handtag Pitch - 128mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309065-11_S.jpg
Handtag Fringe - 160mm - Borstad Mattsvart/bilder/artiklar/liten/307222-11_S.jpg
Knopp Trumpet - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-trumpet-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 75 KR
Knopp 0613 - Smide/bilder/artiklar/liten/3640-11_S.jpg
Handtag Pitch/bricka - 192mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309120-11_S.jpg
Knopp 401 - Antik Svart/bilder/artiklar/liten/39036-11_S.jpg
Knopp Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370226-11_S.jpg
Handtag Ink - 32mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343515-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
165 KR
Handtag Lounge - 160mm - Svart/Svart Läder/bilder/artiklar/liten/370109-11_S.jpg
Handtag Pitch/Bricka - 128mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/309115-11_S.jpg
Dörrhandtag Tavira - Svart/bilder/artiklar/liten/751031-41_S.jpg
Handtag Bella - 160mm - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/343287-11_S.jpg
Knopp Scope - Svart/bilder/artiklar/liten/370186-11_S.jpg
Base 200 Reservpappershållare - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/605228-21_S.jpg
Självhäftande tejp
190 KR
Handtag Pagoda - 32mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343520-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
115 KR
Knopp Bell - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/370172-11_S.jpg
Handtag Pagoda - 160mm - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343525-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
167 KR