Nyheter - Knoppar

Läs mer
Läs mindre
Visa filter Dölj filter
Design
Klassisk Modern
Form
Cylinder Lättrad Rund
Utförande
Andra Färger Antik Krom Mässing Rostfritt Svart Trä Vit
Knopp Brutus - Valnöt/bilder/artiklar/liten/255657-11_S.jpg
Knopp Brutus - Svart/bilder/artiklar/liten/255656-11_S.jpg
Knopp Brutus - Ek/bilder/artiklar/liten/255655-11_S.jpg
Knopp Tuba - Valnöt/bilder/artiklar/liten/255652-11_S.jpg
Knopp Tuba - Svart/bilder/artiklar/liten/255651-11_S.jpg
Knopp Tuba - Ek/bilder/artiklar/liten/255650-11_S.jpg
Knopp T Graf Mini - Mässing/bilder/artiklar/liten/370250-11_S.jpg
Knopp T Graf Mini - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/370252-11_S.jpg
Knopp T Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370251-11_S.jpg
Knopp Autumn - 28mm - Mässing/bilder/artiklar/liten/370173-11_S.jpg
Knopp Lily - Krom/bilder/artiklar/liten/304065-11_S.jpg
Knopp Lily - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/304066-11_S.jpg
Knopp Lily - Svart/bilder/artiklar/liten/304067-11_S.jpg
Knopp Fleur - Gjutjärn Svart/bilder/artiklar/liten/343510-11_S.jpg
Tillverkad av gjutjärn
113 KR
Knopp Como - Borstad Mässing/bilder/artiklar/liten/343277-11_S.jpg
Knopp Graf Mini - Mässing/bilder/artiklar/liten/370225-11_S.jpg
Knopp Graf Mini - Svart/bilder/artiklar/liten/370226-11_S.jpg
Knopp Graf Mini - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/370227-11_S.jpg
Knopp Mood - Borstad Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-mood-b.massing_S.jpg
Finns i fyra storlekar
fr. 69 KR
Knopp Trumpet - Obehandlad Ek/bilder/artiklar/liten/knopp-trumpet-ek_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 75 KR
Knopp Trumpet - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-trumpet-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 75 KR
Knopp 411 - Antik/bilder/artiklar/liten/knopp-411-antik_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 26 KR
Knopp 411 - Obehandlad Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-411-obeh.massing_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 25 KR
Knopp 411 - Polerad Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-411-pol.massing_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 25 KR
Knopp Mushroom - Ek/bilder/artiklar/liten/knopp-mushroom-ek_S.jpg
Knopp Mushroom - Björk/bilder/artiklar/liten/knopp-mushroom-bjork_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 63 KR
Knopp Circum - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-circum-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 85 KR
Knopp Circum - Ek/bilder/artiklar/liten/knopp-circum-ek_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 88 KR
Knopp Circum - Valnöt/bilder/artiklar/liten/knopp-circum-valnot_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 95 KR
Knopp Flat - Antik Brons/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-antik_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 104 KR
Knopp Flat - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 88 KR
Knopp Flat - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-rostfritt_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 96 KR
Knopp Flat - Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-flat-massing_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 104 KR
Knopp Crest - Antik Brons/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-antik_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 119 KR
Knopp Crest - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-rostfritt_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 112 KR
Knopp Crest - Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-massing_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 119 KR
Knopp Crest - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-crest-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 101 KR
Knopp Autumn - Rostfritt Stål Finish/bilder/artiklar/liten/knopp-autumn-rostfritt_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 70 KR
Knopp Autumn - Svart/bilder/artiklar/liten/knopp-autumn-svart_S.jpg
Finns i två storlekar
fr. 70 KR
Knopp Mood - Polerad Mässing/bilder/artiklar/liten/knopp-mood-p.massing_S.jpg
Finns i flera storlekar
fr. 69 KR
Knopp Mood - Mattsvart/bilder/artiklar/liten/knopp-mood-mattsvart_S.jpg
Finns i fyra storlekar
fr. 43 KR
Knopp 2078 - Mattvit/bilder/artiklar/liten/368041-11_S.jpg
1  2  Nästa »  |  Visa alla

@BESLAGONLINE

För mer inspiration, följ oss på Instagram!

Följ oss